KONST / Litografier / Färglitografi 12066336

nr 1206 6336

Färglitografi

Irene Borg, Flickor. Signerad, numrerad 88/275. Motivet: 35x35 cm

Utrop:

500 kr

måndag 24 september 2018
kl 20:33:29

ABC-flickor (Lisa Larson)